top of page
Człowiek Polerowanie samochodów
PROFESJONALNE STUDIO DETAILINGOWE

NASZE USŁUGI

KOREKTA LAKIERU

Mechaniczny proces polegający na usunięciu defektów powstałych na powierzchni lakieru, takich jak rysy, zmatowienia, refleksy, czy ślady po owadach, ptasich odchodach. 

POWŁOKA CERAMICZNA

Najbardziej skuteczne i trwałe zabezpieczenie lakieru przed czynnikami zewnętrznymi. Utrzymuje się na powierzchni lakieru nawet do 5 lat. Chroni lakier pod wieloma względami i zapewnia łatwiejsze utrzymanie samochodu w czystości oraz ułatwia proces mycia.

MYCIE DETAILINGOWE

Wieloetapowy proces mycia samochodu, polegający na usunięciu wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń z nawet najtrudniej dostępnych miejsc. Aby mycie było jak najbardziej bezpieczne, wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt myjący oraz chemię od wiodących producentów z branży detailingu. 

OZONOWANIE

Proces polegający na usunięciu nieprzyjemnych zapachów we wnętrzu pojazdu. Dodatkowo ozonowanie jest bardzo skuteczną formą pozbycia się pleśni, grzybów, roztoczy, drobnoustrojów, bakterii oraz wirusów. 

PRANIE TAPICERKI

Ręczne pranie elementów wnętrza pojazdu, wykończonych materiałem, począwszy od foteli przez podsufitkę, podłogę, czy boczki na drzwiach. Po zakończeniu prania, samochód jest przez nas suszony w 100%. Klient odbiera suche auto, gotowe do podróży.

CZYSZCZENIE I KONSERWACJA TAPICERKI SKÓRZANEJ

Precyzyjne doczyszczanie elementów wykonanych ze skóry.  Na powierzchnię aplikujemy preparat do konserwacji, dzięki czemu skóry stają się bardziej elastyczne i nawilżone.  Regularne powtarzanie zabiegu czyszczenia i konserwacji skór minimalizuje powstawanie załamań, przetarć i pęknięć na ich powierzchni. 

CENNIK

MM-Cennik-Detailing.jpg
bottom of page